ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 січня 2012 року N 10

Про утворення секретаріату колегії Державної авіаційної служби України

Відповідно до Положення про колегію Державної авіаційної служби України, затвердженого наказом Державної авіаційної служби України від 29.12.2011 N 467, наказую:

1. Для організаційного забезпечення діяльності колегії утворити секретаріат колегії у складі секретаря колегії і двох заступників секретаря колегії.

2. Покласти функції секретаря колегії на помічника Голови Державіаслужби України Іванову Ганну Анатоліївну, заступника секретаря колегії на заступника начальника відділу договірної роботи та господарського забезпечення Департаменту правового та адміністративного забезпечення Громовик Олену Анатоліївну, заступника секретаря колегії на головного спеціаліста юридичного відділу Департаменту правового та адміністративного забезпечення Плачінду Владислава Ігоровича.

3. Директору Департаменту правового та адміністративного забезпечення Романчуку В. В. взяти на контроль організаційне та технічне забезпечення діяльності колегії Державіаслужби України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

А. А. Колісник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали