ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.04.2011 р. N 176

Про утворення спостережної комісії при облдержадміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації від 21 листопада 2011 року N 648 (Розпорядження N 648)

Відповідно до Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 N 429 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2010 N 1042), пункту 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 15.10.2010 N 590 "Про упорядкування деяких розпоряджень голови облдержадміністрації", з метою забезпечення громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених, керуючись пунктом 14 статті 25, пунктом 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Утворити терміном на три роки спостережну комісію при облдержадміністрації та затвердити її персональний склад (додається).

2. Спостережній комісії при облдержадміністрації (Адамов) у своїй діяльності керуватися Кримінально-виконавчим кодексом України та Положенням про спостережні комісії.

3. Координацію щодо виконання розпорядження та організаційно-технічне забезпечення діяльності спостережної комісії при облдержадміністрації покласти на відділ взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації (Ковальов).

 

Голова облдержадміністрації

А. М. Близнюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації
05.04.2011 N 176

СКЛАД
спостережної комісії при облдержадміністрації

Адамов
Борис Ісаєвич

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації, голова спостережної комісії

Асламов
Станіслав Іванович

головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації, секретар спостережної комісії

Члени спостережної комісії:

Бабенко
Олексій Пилипович

заступник голови з питань роботи з державними органами влади і місцевого самоврядування громадської організації "Соціально-правовий захист в Донбасі", член Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації

Бондаренко
Анатолій Іванович

відповідальний секретар Донецької обласної Ради ветеранів

Власенко
Олександр Миколайович

начальник управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Головного управління охорони здоров'я облдержадміністраціїКіршаАндрій Миколайович (Розпорядження N 648)


начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації. (Розпорядження N 648)

Козенко
Тамара Миколаївна

директор Донецького обласного центру зайнятості

Милостний
Олексій Вікторович

голова Донецького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів", член Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації

Мозговой
Володимир Васильович

головний лікар КЛПУ "Обласна клінічна туберкульозна лікарня", голова правління Донецької обласної громадської організації "Зупинемо туберкульоз", член Донецької обласної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/ СНІДу, туберкульозу

Морозов
Владислав Юрійович

заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Прокопчук
Віктор Іванович

голова організації Донецького обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, член Громадської ради з питань формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, правоохоронних органів і жертв нацистських переслідувань при Донецькій облдержадміністрації.

 

Заступник голови -
керівника апарату
облдержадміністрації

Б. І. Адамов

(склад із змінами, внесеними згідно з розпорядженням Донецької обласної державної адміністрації від 21.11.2011 р. N 648) (Розпорядження N 648)

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали