ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питання підготовки проекту Закону України про вибори народних депутатів України

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 85 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України з питання підготовки проекту Закону України про вибори народних депутатів України (далі - Тимчасова спеціальна комісія).

2. Тимчасовій спеціальній комісії підготувати та подати на розгляд Верховної Ради України до 17 листопада 2011 року проект Закону України про вибори народних депутатів України.

3. Визначити, що:

кількісний склад Тимчасової спеціальної комісії становить 13 народних депутатів України;

засідання Тимчасової спеціальної комісії скликаються головою Тимчасової спеціальної комісії або, у разі якщо голова цієї комісії на вимогу не менш як половини її членів не скликає засідання, заступником голови Тимчасової спеціальної комісії і є правомочними за умови присутності на засіданнях більшості народних депутатів України від складу Тимчасової спеціальної комісії.

4. Обрати головою Тимчасової спеціальної комісії народного депутата України Князевича Руслана Петровича (фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА"), заступником голови Тимчасової спеціальної комісії - народного депутата України, Першого заступника Голови Верховної Ради України Мартинюка Адама Івановича.

5. Обрати до складу Тимчасової спеціальної комісії таких народних депутатів України:

Забарський
Владислав Валерійович

- фракція Партії регіонів;

Козуб
Олександр Андрійович

- фракція Партії регіонів;

Олійник
Володимир Миколайович

- фракція Партії регіонів;

Шпенов
Дмитро Юрійович

- фракція Партії регіонів;

Кожем'якін
Андрій Анатолійович

- фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина";

Сас
Сергій Володимирович

- фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина";

Подгорний
Сергій Петрович

- фракція "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина";

Мойсик
Володимир Романович

- фракція Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА";

Гордієнко
Сергій Володимирович

- фракція Комуністичної партії України;

Гриневецький
Сергій Рафаїлович

- фракція Народної Партії;

Трайдук
Микола Федорович

- група "Реформи заради майбутнього".

6. Матеріально-технічне, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової спеціальної комісії покласти на секретаріат Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
3 листопада 2011 року
N 4007-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали