ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/23

Про узгодження завдання на проектування та надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва основи футбольного поля Луганського обласного вищого училища фізичної культури

Відповідно до Порядку погодження будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів, реставрації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, затвердженого рішенням обласної ради від 30.12.2010 N 2/41 (Порядок N 2/41), керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи клопотання облдержадміністрації, обласна рада вирішила:

1 Узгодити завдання на проектування та надати згоду на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва основи футбольного поля Луганського обласного вищого училища фізичної культури.

2 Управлінню освіти і науки облдержадміністрації передбачити у кошторисі підзвітного бюджетного закладу кошти на фінансування заходів, пов'язаних із розробкою проектно-кошторисної документації з будівництва основи футбольного поля Луганського обласного вищого училища фізичної культури.

3 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали