ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Шоста сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 31.08.2011 р. N 6/20

Про узгодження завдання на проектування та надання згоди на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень радіологічного корпусу N 1 Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру для розміщення комп'ютерного томографа

Розглянувши клопотання обласної державної адміністрації від 16.08.2011 N 3/9-4254, відповідно до Порядку узгодження будівництва, реконструкції, реставрації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луганської області, затвердженого рішенням обласної ради від 30.12.2010 N 2/41 (Порядок N 2/41), керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада вирішила:

1 Узгодити завдання на проектування та надати згоду на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщень радіологічного корпусу N 1 Луганського обласного клінічного онкологічного диспансеру для розміщення комп'ютерного томографа.

2 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань комунальної власності та використання природних ресурсів.

 

Голова обласної ради

В. М. Голенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали