ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 серпня 2011 року N 78

Про вдосконалення роботи з ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури

Відповідно до пункту 4 Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 N 1396 "Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури", та з метою вдосконалення роботи Держархбудінспекції України та її територіальних органів з ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, наказую:

1. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області здійснювати розгляд матеріалів та виносити рішення щодо видачі ліцензій на здійснення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (далі - ліцензія), видачі дубліката ліцензії або переліку видів робіт, видачі копії ліцензії на відокремлені структурні підрозділи, внесення змін до переліку робіт, наведених у додатку до діючої ліцензії, переоформлення чи анулювання ліцензії суб'єктам господарювання, зареєстрованим у Львівській області.

2. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області здійснювати приймання документів від суб'єктів господарської діяльності, які зареєстровані в Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях і мають намір отримати ліцензію чи внести зміни до переліку робіт, наведених у додатку до діючої ліцензії, та виносити відповідні рішення.

3. Управлінню організаційно-кадрової роботи та інформаційно-аналітичного забезпечення (Петренко В. К.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному сайті Держархбудінспекції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Бушовського О. М.

 

Голова

О. В. Рибак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали