ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.02.2012 р. N 4151/7/20-3117

Про ведення обліку платежів у СДПІ

(Витяг)

Відповідно до абзацу сьомого пункту 64.7 статті 64 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) великий платник податків, щодо якого центральним органом державної податкової служби прийнято рішення про переведення на облік у спеціалізовану державну податкову інспекцію (далі - СДПІ) чи інший орган державної податкової служби, після взяття на облік за новим місцем обліку зобов'язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку в органах ДПС, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов'язки, передбачені Кодексом, за новим місцем обліку.

Рішення про переведення на облік у СДПІ центральний орган державної податкової служби має право приймати щодо великих платників податків, які самостійно не стали на облік у спеціалізованому органі державної податкової служби (абзац четвертий пункту 64.7 статті 64 Кодексу).

<...>

СДПІ на підставі інформації, отриманої від територіальних органів Державної казначейської служби згідно із Порядком взаємодії між органами Державного казначейства України та органами державної податкової служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, затвердженим спільним наказом Державного казначейства та ДПА України від 25.04.2002 р. N 74/194, забезпечують ведення обліку платежів:

• до державного бюджету (за винятком тих податків, які повинні сплачуватися великими платниками податків за місцезнаходженням об'єктів оподаткування);

• до місцевих бюджетів (за винятком тих податків, які повинні сплачуватися великими платниками за місцем попереднього обліку).

Відповідно до пункту 5 статті 78 Бюджетного кодексу України органи, що контролюють справляння надходжень бюджету, забезпечують своєчасне та у повному обсязі надходження до місцевих бюджетів податків і зборів (обов'язкових платежів) та інших доходів місцевих бюджетів згідно із законодавством.

Враховуючи вимоги бюджетного законодавства, у разі коли місце державної реєстрації (місце розташування) великих платників податків територіально не відповідає місцезнаходженню на обліку у СДПІ, облік місцевих податків продовжує здійснюватися органом ДПС за місцем попереднього обліку.

 

Голова

О. Клименко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали