НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 липня 2011 року N 360

Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

На виконання статті 18 Закону України "Про телекомунікації" щодо ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій та за результатом розгляду повідомлень суб'єктів господарювання, поданих відповідно до частини першої статті 42 Закону України "Про телекомунікації", Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Внести до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій зміни згідно з Додатком.

2. Внести зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій:

- за заявою Приватного акціонерного товариства "РОСАВА" (код ЄДРПОУ - 30253385) у пункті 1280 Реєстру замінити найменування суб'єкта господарської діяльності з ЗАТ "РОСАВА" на ПАТ "РОСАВА";

- за заявою ТОВ "Скайнет - 2010" (код ЄДРПОУ - 37108761) у пункті 2031 Реєстру у поле "Вид діяльності" додати "надання послуг доступу до Інтернету з використанням РЧР".

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв'язку України" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали