НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 вересня 2011 року N 518

Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

На виконання статті 18 Закону України "Про телекомунікації" щодо ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій та за результатом розгляду повідомлень суб'єктів господарювання, поданих відповідно до частини другої статті 42 Закону України "Про телекомунікації", Національна комісія з питань регулювання зв'язку України вирішила:

1. Внести до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій зміни згідно з додатком.

2. Внести зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій:

- за заявою ПАТ "СВІТ" (код ЄДРПОУ - 01473864) у пункті 67 Реєстру замінити найменування суб'єкта господарської діяльності з ВАТ "СВІТ" на ПАТ "СВІТ";

- за заявою ПрАТ "АТ-Зв'язок" (код ЄДРПОУ - 20234579) у пункті 508 Реєстру замінити найменування суб'єкта господарської діяльності з ВАТ "АТ-Зв'язок" на ПрАТ "АТ-Зв'язок".

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на веб-сайті НКРЗ та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв'язку України" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали