НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 2 лютого 2012 року N 48

Про ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій

Відповідно до статті 18 Закону України "Про телекомунікації" щодо ведення Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій та за результатом розгляду повідомлень суб'єктів господарювання, поданих згідно з частиною другою статті 42 Закону України "Про телекомунікації", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Внести до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій зміни згідно з Додатком.

2. Внести зміни до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій:

- за заявою суб'єкта господарювання (вх. НКРЗІ від 24.01.2012 N 542) виключити із Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій Конотопське ТОВ "Радіосервіс" (код ЄДРПОУ - 05477764) у зв'язку із припиненням ним діяльності у сфері телекомунікацій;

- за заявою суб'єкта господарювання (вх. НКРЗІ від 25.01.2012 N 580) виключити із Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій ФОП Голубовську Марину Іванівну (ідентифікаційний номер - 2171021462) у зв'язку із припиненням нею діяльності у сфері телекомунікацій.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити рішення на офіційній сторінці Комісії в мережі Інтернет та опублікувати у журналі "Бюлетень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації" (офіційне видання).

 

Голова

П. Яцук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали