СЕВАСТОПОЛЬСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2011 р. N 1067-р

Про ведення трудових книжок громадян, які працюють за трудовими договорами в представництвах іноземних суб'єктів господарської діяльності

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", підпункту 2.20 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 N 58, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 серпня 1993 р. за N 110:

1. Встановити, що трудові книжки громадян, які працюють за трудовими договорами в іноземних представництвах, у іноземних кореспондентів, співпрацівників міжнародних організацій та інших прирівняних до них іноземців на території міста Севастополь, зберігаються у відділі кадрової роботи апарату Севастопольської міської державної адміністрації.

2. Доручити відділу кадрової роботи (Звєробоєва Л. К.) забезпечити зберігання та ведення трудових книжок вищезазначеної категорії працівників.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату міської державної адміністрації Волотковську О. В.

 

Голова

В. Г. Яцуба

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали