МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 лютого 2012 року N 277/5

Про видачу, анулювання, визнання недійсною та скасування рішення про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, частини третьої статті 14, частин другої та десятої статті 16, абзацу першого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, на підставі листа управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області від 25.01.2012 N 6/389вх та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

Карпенку Андрію Анатолійовичу;

Підгорному Володимиру Миколайовичу;

Сольському Володимиру Степановичу;

Поповченку Тарасу Івановичу;

Селищєву Олександру Ілларіоновичу;

Шкляру Олегу Степановичу;

Зеленцову Олексію Петровичу;

Сашину Олександру Андрійовичу;

Балєвій Ользі Олександрівні;

Косиневському Максиму Анатолійовичу;

Білику Володимиру Павловичу;

Загребельному Богдану Миколайовичу;

Єгоренкову Кирилу Олеговичу.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 397167 від 05.06.2008, видану Лесуну Сергію Миколайовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із непереоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

3. Анулювати ліцензії:

серії АВ N 592973 від 27.10.2011, видану фізичній особі - підприємцю Сакалошу Юрію Юрійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

серії АВ N 547704 від 05.08.2010, видану фізичній особі - підприємцю Яцюк Аліні Миколаївні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

серії АВ N 547844 від 02.11.2010, видану фізичній особі - підприємцю Кусяк Віталіні Олександрівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

серії АВ N 499083 від 24.12.2009, видану фізичній особі - підприємцю Посмашному Роману Володимировичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

серії АВ N 307304 від 05.03.2007, видану фізичній особі - підприємцю Деребчинському Миколі Григоровичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії.

4. Скасувати наказ Міністерства юстиції України від 19.12.2011 N 3551/5 в частині видачі ліцензії фізичній особі - підприємцю Білому Владиславу Валерійовичу у зв'язку із неподанням заявником протягом тридцяти календарних днів з дня направлення йому повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

5. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу, визнання недійсною та анулювання відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали