МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 квітня 2012 року N 522/5

Про видачу, анулювання, визнання недійсною та скасування рішення про видачу ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)

Відповідно до статей 10, 11, частини третьої статті 14, частин другої та десятої статті 16, абзацу другого частини першої статті 21 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затверджених наказом Міністерства юстиції України від 14.10.2011 N 3176/5 (Умови N 3176/5), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17.10.2011 за N 1196/19934, та за підсумками розгляду заяв та документів, поданих до Міністерства юстиції України, для видачі, переоформлення та анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) наказую:

1. Видати ліцензію на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) фізичній особі - підприємцю:

• Губіцькому Володимиру Романовичу;

• Гнатченку Петру Миколайовичу;

• Кошовському Сергію Васильовичу;

• Зайцеву Дмитру Сергійовичу;

• Куюну Дмитру Валентиновичу;

• Олійник Світлані Олександрівні;

• Тальку В'ячеславу Валентиновичу;

• Клінчеву Олександру Анатолійовичу;

• Уманець Наталі Олегівні;

• Карловій Ірині Вікторівні;

• Варяничку Сергію Валерійовичу.

2. Визнати недійсною ліцензію серії АВ N 397310 від 19.11.2008, видану Пісному Андрію Володимировичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), у зв'язку із не переоформленням ліцензії у встановлений законодавством строк.

3. Анулювати ліцензії:

• серії АВ N 456493 від 27.04.2009, видану фізичній особі - підприємцю Захаревській Наталії Петрівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

• серії АВ N 470437 від 17.05.2010, видану фізичній особі - підприємцю Склярову Сергію Євгеновичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

• серії АВ N 456467 від 21.04.2009, видану фізичній особі - підприємцю Міховій Юлії Олександрівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

• серії АВ N 456469 від 21.04.2009, видану фізичній особі - підприємцю Малаховій Галині Олександрівні на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії;

• серії АВ N 547833 від 03.11.2010, видану фізичній особі - підприємцю Сидоренку Геннадію Анатолійовичу на провадження господарської діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), на підставі заяви ліцензіата про анулювання ліцензії.

4. Скасувати наказ Міністерства юстиції України від 16.01.2012 N 58/5 (Наказ N 58/5) в частині видачі ліцензії фізичній особі - підприємцю Науменку Олегу Анатолійовичу, у зв'язку із не поданням заявником протягом тридцяти календарних днів з дня направлення йому повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

5. Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу забезпечити оформлення ліцензій та внесення запису про видачу, визнання недійсною та анулювання відповідних ліцензій до ліцензійного реєстру.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали