ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2012 року N 146/154

Про видачу дозволів на відкриття магазинів безмитної торгівлі

Відповідно до пункту 8 Порядку відкриття і ліквідації магазинів безмитної торгівлі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 N 1089, наказуємо:

1. Видати Спільному українсько-німецько-швейцарському підприємству у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" (код ЄДРПОУ 14285992, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Минай, вул. Польова, б/N) строком на три роки:

дозвіл на відкриття магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Кучурган".

Підстава: заява Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" від 12.01.2012 N 52 та матеріали до неї;

дозвіл на відкриття магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Червонопартизанськ".

Підстава: заява Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" від 12.01.2012 N 53 та матеріали до неї;

дозвіл на відкриття магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Ізварине".

Підстава: заява Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" від 12.01.2012 N 54 та матеріали до неї;

дозвіл на відкриття магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Красна Талівка".

Підстава: заява Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" від 12.01.2012 N 55 та матеріали до неї;

дозвіл на відкриття магазину безмитної торгівлі у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Должанський".

Підстава: заява Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг" від 12.01.2012 N 56 та матеріали до неї.

2. Керівнику Південної митниці довести цей наказ до відома Спільного українсько-німецько-швейцарського підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю "Д'юті Фрі Трейдінг".

3. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М. та першого заступника Голови Державної прикордонної служби України - директора Департаменту охорони державного кордону генерал-полковника Шишоліна П. А.

 

Т. в. о. Голови Державної
митної служби України

О. М. Дороховський

Голова Державної
прикордонної служби України

М. М. Литвин

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали