НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 жовтня 2011 року N 1918

м. Київ

Про видачу дубліката ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ "102 ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", та відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ "102 ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ" (код ЄДРПОУ 24964620, м. Севастополь, вул. 4-та Бастіонна, буд. 32) дублікат ліцензії замість втраченої ліцензії АГ N 500253 на право провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.

Ліцензію АГ N 500253 визнати недійсною.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали