НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2011 року N 1465

м. Київ

Про видачу КП "ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ" ліцензії на комбіноване виробництво теплової та електричної енергії

Згідно з повноваженнями, наданими законами України "Про теплопостачання", "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", та відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНІ ТЕПЛОМЕРЕЖІ" (код ЄДРПОУ 36123019, місто Хмельницький, вулиця Курчатова, будинок 17/1) ліцензію на право провадження діяльності з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії на території України строком дії п'ять років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали