НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2011 року N 1466

м. Київ

Про видачу ліцензій на постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПП "ЛОТОС" та ВАТ "ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом на території України строком дії три роки:

1. ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЛОТОС" (код ЄДРПОУ 25641958, м. Київ, вулиця Мельникова, будинок 71, квартира 25).

2. ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД" (код ЄДРПОУ 05394995, Хмельницька обл., селище міського типу Теофіполь, вул. Жовтнева, будинок 12).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали