НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2011 року N 2076

м. Київ

Про видачу ліцензій на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ "ТЕЙНЕР ГРУП" та ТОВ "ІНЖЕНЕРНО-БУРОВА ГРУПА "ТРИТОН"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом на території України строком дії п'ять років:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЙНЕР ГРУП", код ЄДРПОУ 37201256, м. Київ, вул. Щербакова, буд. 49-а, офіс 91;

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖЕНЕРНО-БУРОВА ГРУПА "ТРИТОН", код ЄДРПОУ 37689420, Київ, вул. Санаторна, буд. 9.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали