НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 11 серпня 2011 року N 1445

м. Київ

Про видачу ліцензій на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ НВП "ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК", "ДНІПРОАЗОТ", ТОВ "АТ КАРГІЛЛ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про теплопостачання", "Про електроенергетику", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", та відповідно до Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на території України:

1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТ КАРГІЛЛ" (код ЄДРПОУ 20010397, м. Київ, вулиця Мечникова, будинок 3) строком дії десять років.

2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК" (код ЄДРПОУ 32789941, Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Б. Пасічника, 1) строком дії десять років.

3. ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "ДНІПРОАЗОТ" (код ЄДРПОУ 05761620, Дніпропетровська обл., місто Дніпродзержинськ, вул. Горобця, будинок 1) строком дії п'ять років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали