НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 9 лютого 2012 року N 90

м. Київ

Про видачу ліцензій на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ "ІВАНКІВ-ТЕПЛОСЕРВІС", ТОВ "АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОЕНЕРГІЯ" та ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЦМ-АЛЬЯНС" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про теплопостачання", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Указом Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" (Положення N 1059/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на території України строком дії п'ять років:

1. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІВАНКІВ-ТЕПЛОСЕРВІС" (код ЄДРПОУ 37734389, Київська обл., смт Іванків, вул. Івана Проскури, буд. 1).

2. ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТЕРНАТИВНА ТЕПЛОЕНЕРГІЯ" (код ЄДРПОУ 37190589, м. Харків, вул. Чугуївська, буд. 78).

3. ПІДПРИЄМСТВУ "ТЕЦМ-АЛЬЯНС" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ІНВАЛІДІВ "СОЮЗ ОРГАНІЗАЦІЙ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ" (код ЄДРПОУ 37659532, м. Харків, вул. Примакова, буд. 46).

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали