НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 13 жовтня 2011 року N 1938

м. Київ

Про видачу ліцензій на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕПЛОСЕРВІС БІЛОПІЛЛЯ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ТЕПЛОСЕРВІС БІЛОПІЛЛЯ" (код ЄДРПОУ 37601105, Сумська обл., Білопільський район, місто Білопілля, вулиця Леніна, будинок 87) ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії на території України строком дії п'ять років.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали