Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ГАЗБУДКОМПАНІ", ТОВ "ГАЗ-ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН", ТОВ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ", ТОВ "ПРАЙМ СВІТ" та ТОВ "ЮА ТРЕЙД ІНВЕСТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 6 вересня 2019 року N 1826

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ГАЗБУДКОМПАНІ", ТОВ "ГАЗ-ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН", ТОВ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ", ТОВ "ПРАЙМ СВІТ" та ТОВ "ЮА ТРЕЙД ІНВЕСТ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗБУДКОМПАНІ" (код ЄДРПОУ 42576485);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗ-ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН" (код ЄДРПОУ 43176635);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ" (код ЄДРПОУ 43173310);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМ СВІТ" (код ЄДРПОУ 36564005);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮА ТРЕЙД ІНВЕСТ" (код ЄДРПОУ 42001876).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали