НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 3 серпня 2017 року N 993

м. Київ

Про видачу ліцензій з постачання природного газу ТОВ "ПЕТРОФОРС УКРАЇНА", ТОВ "ГК "АЛЬЯНС-ГРУП", ТОВ "КАСТУМ" та ТОВ "МЕХАТРОНІКС СИСТЕМ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України:

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕТРОФОРС УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 41469841);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВА КОМПАНІЯ "АЛЬЯНС-ГРУП" (код ЄДРПОУ 39744137);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ" (код ЄДРПОУ 41087491);

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕХАТРОНІКС СИСТЕМ" (код ЄДРПОУ 40006799).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали