НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 24 лютого 2012 року N 123

м. Київ

Про видачу ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії КП "Сєвєродонецьктеплокомуненерго"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 (Положення N 1073/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

Видати Комунальному підприємству "Сєвєродонецьктеплокомуненерго" (код ЄДРПОУ 13405551, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, будинок 9-А) ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії на території України строком дії п'ять років.

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали