НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2011 року N 2078

м. Київ

Про видачу ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом ТОВ "КАРПАТСЬКА НАФТОВА КОМПАНІЯ"

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРПАТСЬКА НАФТОВА КОМПАНІЯ", код ЄДРПОУ 32873378, м. Івано-Франківськ, вул. Симона Петлюри, буд. 10, ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом на території України строком дії 5 років.

2. Зобов'язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРПАТСЬКА НАФТОВА КОМПАНІЯ" дотримуватись вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, зокрема щодо зобов'язань, що виникли при провадженні ліцензованої діяльності у 2010 - 2011 роках.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали