Додаткова копія: Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ПРАТ "НГХП "СІРКА"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2017 року N 859

м. Київ

Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ПРАТ "НГХП "СІРКА"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІРКА" (код ЄДРПОУ 32940082) ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах території міста Новий Розділ, смт Розділ та села Березина Миколаївського району Львівської області, де знаходиться газорозподільна система (від ГРС "Новий Розділ"), що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІРКА".

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

2. Попередити ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГІРНИЧО-ХІМІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СІРКА" про відповідальність за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу за період дії попередньої ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали