Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ВАТ "КІРОВОГРАДГАЗ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2017 року N 849

м. Київ

Про видачу ліцензії на розподіл природного газу ВАТ "КІРОВОГРАДГАЗ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ" (код ЄДРПОУ 03365222) ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу в межах території міста Кропивницький та Кіровоградської області (крім міста Гайворон), де знаходиться газорозподільна система, що перебуває у власності, господарському віданні, користуванні чи експлуатації ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ".

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

2. Попередити ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ" про відповідальність за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу за період дії попередньої ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали