МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 листопада 2017 року N 432

Про видачу ліцензії ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ"

Відповідно до статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) (далі - Закон), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 N 446 (Постанова N 446), і Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 N 32 (Постанова N 32), наказую:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ" (ЄДРПОУ 41389185) (додаток 1).

2. Відділу захисту інформації та захисту електронних сервісів (Булика Д. Б.) забезпечити оприлюднення наказу на офіційному веб-сайті Мінприроди в день його реєстрації.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра - В. М. Вакараша.

 

Міністр

О. Семерак

 

Додаток 1
до наказу Мінприроди
24.11.2017 N 432

ПЕРЕЛІК
суб'єктів господарювання, щодо яких прийнято рішення про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

N з/п

Дата надходження та номер заяви

Назва суб'єкта господарювання, ідентифікаційний код

Місцезнаходження та місце провадження господарської діяльності

Вид господарської діяльності

Перелік небезпечних відходів, на поводження з якими отримано ліцензію

Реквізити оплати за видачу ліцензії

1

2

3

4

5

6

7

1.

N 28937/10-17 від 14.11.2017

ТОВ "ЄВРОЕКОСТАНДАРТ"
(ЄДРПОУ 41389185)

Місцезнаходження:
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Великодолинське, вул. Ентузіастів, 10
Місце провадження господарської діяльності:
67832, Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Великодолинське, вул. Ентузіастів, 10

Збирання;
зберігання;
оброблення.

1. Відпрацьовані нафтопродукти, не придатні для використання за призначенням (у тому числі відпрацьовані моторні, індустріальні масла та їх суміші. Відходи, забруднені нафтопродуктами - промаслений пісок, папір, тирса, ґрунт, ганчір'я, відпрацьовані фільтри) (збирання, зберігання, оброблення).
2. Клінічні та подібні їм відходи, а саме - відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт (збирання, зберігання).
3. Відходи виробництва, одержання і застосування фармацевтичних препаратів, за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
4. Відходи сумішей масло/вода, вуглеводні/вода, емульсії (збирання, зберігання).
5. Відходи, що містять як складові або забруднювачі ртуть, сполуки ртуті (у т. ч. відпрацьовані люмінесцентні лампи та прилади, що містять ртуть та сполуки ртуті) (збирання, зберігання).
6. Відпрацьовані батареї свинцевих акумуляторів, цілі чи розламані (збирання, зберігання).
7. Відходи азбесту (збирання, зберігання).
8. Відходи, які складаються або містять хімічні речовини, що не відповідають специфікації або мають прострочений термін придатності (збирання, зберігання).
9. Відпрацьоване активоване вугілля (збирання, зберігання, оброблення).
10. Відходи упаковок та контейнерів, які містять сполуки, наведені у додатку 2 до Положення (3), в кількості, достатній для виявлення небезпечних властивостей, наведених у переліку (2) (в т. ч. тара з-під пестицидів та агрохімікатів) (збирання, зберігання).
11. Відходи виробництва, одержання і застосування хімічних речовин для просочування деревини (збирання, зберігання, оброблення).
12. Відходи розчинів кислот чи основ (збирання, зберігання).
13. Відходи та брухт електричних та електронних вузлів, що містять компоненти, такі як акумуляторні батареї або інші батареї, включені до Жовтого переліку відходів, ртутні вмикачі, скло від електро-променевих трубок або інше активоване скло (збирання, зберігання).
14. Гальванічний шлам (збирання, зберігання).
15. Відходи хімічних речовин, отримані під час проведення науково-дослідних робіт чи навчального процесу, які ще не ідентифіковані, та/або які є новими, а їх вплив на людину та/або довкілля невідомий (збирання, зберігання).
16. Відходи виробництва, одержання і застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків, оліфи (збирання, зберігання, оброблення).
17. Відходи виробництва, виготовлення і застосування смол, латексів, пластифікаторів, клеїв / зв'язуючих матеріалів, за винятком відходів, зазначених у Зеленому переліку відходів (збирання, зберігання).
18. Відпрацьовані каталізатори (збирання, зберігання).
19. Відходи, речовини або вироби, які містять, складаються або забруднені ПХБ, поліхлорованими терфенілами (ПХТ), поліхлорованими нафталінами (ПХН) або полібромованими біфенілами (ПББ) або будь-якими іншими полібромованими аналогами цих сполук на рівні концентрацій 50 мг/кг або більше (збирання, зберігання).
20. Відходи галогенових або негалогенованих залишків після операцій відновлення органічних розчинників методом дистиляції (збирання, зберігання).
21. Розчини після травлення металів (збирання, зберігання).

Згідно статті 14 Закону (Закон N 222-VIII) сплатити за видачу ліцензії: Один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії та зараховуються до Державного бюджету України і вносяться на рахунки, відкриті в місцевих органах Держказначейства України за місцем реєстрації суб'єкта господарювання (код бюджетної класифікації за доходами 22011800);
Плата за видачу ліцензії вноситься ліцензіатом у строк не пізніше десяти робочих днів з дня отримання здобувачем ліцензії від органу ліцензування повідомлення про прийняте ним рішення про видачу ліцензії. Ліцензіат зобов'язаний зберігати протягом дії ліцензії оригінал документа, що підтверджує внесення плати за видачу ліцензії.

 

Директор Департаменту

С. І. Лук'янчук
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали