Додаткова копія: Про видачу ліцензії з постачання природного газу ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 29 червня 2017 року N 838

м. Київ

Про видачу ліцензії з постачання природного газу ТОВ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ"

Відповідно до законів України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII), "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ" (код ЄДРПОУ 39672471).

За видачу ліцензії справляється плата в розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття цієї постанови, яку має бути внесено на рахунок Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011500 "Плата за ліцензії, видані Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", у строк не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення цього рішення в установленому порядку.

2. Попередити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ" про відповідальність за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за період дії попередньої ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

Д. Вовк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали