МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 лютого 2012 року N 28

(у робочому порядку)

Про видачу технічного свідоцтва про підтвердження придатності для застосування в будівництві клейових (хімічних) анкерів "ELEMENTA" типів EAF, EPF, EPX

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2006 N 240 "Про затвердження Правил підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування", наказу Мінбуду від 20.03.2006 N 69 "Про затвердження Порядку проведення роботи з підтвердження придатності нових будівельних виробів для застосування в будівництві та Переліку нових будівельних виробів, що підлягають перевірці та підтвердженню придатності для застосування в будівництві", зареєстрованого у Мін'юсті 18.05.2006 за N 577/12451, розглянувши заявку ТОВ "ЕЛЕМЕНТАРНА МЕХАНІКА", з урахуванням позитивного висновку ДП НТЦ ОВ "БудЦентр" науково-технічна рада вирішила:

1. Видати технічне свідоцтво про підтвердження придатності для застосування в будівництві "Клейових (хімічних) анкерів "ELEMENTA" ТИПІВ EAF, EPF, EPX".

2. Департаменту технічного регулювання та науково-технічного розвитку (Барзилович Д. В.) підготувати до видачі заявникові технічне свідоцтво.

 

Голова науково-технічної ради

А. М. Близнюк

Відповідальний секретар
науково-технічної ради

Л. М. Котова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали