МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 грудня 2011 року N 845

Про відчуження матеріальних активів, які знаходяться на балансі Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 N 803, наказую:

1. Дати згоду на відчуження матеріальних активів, які обліковуються на балансі Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції, згідно з відомістю N 1 про об'єкти основних фондів (засобів), що пропонуються до відчуження станом на 20.08.2011 (об'єктів - 2) на загальну суму за первісною вартістю 42698,40 (сорок дві тисячі шістсот дев'яносто вісім) грн. 40 коп.

2. Головному Державному санітарному лікарю Колпаковій Т. М. забезпечити відчуження матеріальних активів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити у бухгалтерському обліку Харківської обласної санітарно-епідеміологічної станції за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна, у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали