МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 січня 2012 року N 49

Про відчуження основних засобів, які знаходяться на балансі Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України

Відповідно до Порядку відчуження об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2007 N 803, наказую:

1. Дати згоду на відчуження основних засобів, які обліковуються на балансі Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України згідно з відомістю N 1 про об'єкти основних фондів (засобів), що пропонуються до відчуження станом на 09.12.2011 (об'єктів - 23) на загальну суму за первісною вартістю 5653,00 (п'ять тисяч шістсот п'ятдесят три) грн. 00 коп.

2. Головному лікарю Циганію О. Д. забезпечити відчуження основних засобів згідно з відомістю, зазначеною у пункті 1 наказу, та відобразити у бухгалтерському обліку Державного закладу "Спеціалізований (спеціальний) санаторій імені А. П. Чехова" Міністерства охорони здоров'я України за кореспонденцією субрахунків Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, в пояснювальній записці до квартального і річного звітів та надати до Управління бухгалтерського обліку звіт за встановленою формою за результатами відчуження та використання коштів, отриманих від продажу майна, у визначений термін.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Калішенко Г. М.

 

Міністр

О. В. Аніщенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали