Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відхилення проекту рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Б.В.К." на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі м. Києва для обслуговування адміністративно-офісної будівлі"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2017 року N 767/3774

Про відхилення проекту рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Б.В.К." на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі м. Києва для обслуговування адміністративно-офісної будівлі"

Відповідно до статті 37 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 07.07.2016 N 579/579 (Рішення N 579/579), Київська міська рада вирішила:

1. Відхилити проект рішення "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Б.В.К." на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі м. Києва для обслуговування адміністративно-офісної будівлі (К-26872)".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали