ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відхилення Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра"

З огляду на пропозиції Президента України про відхилення Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра" Верховна Рада України постановляє:

1. Відхилити Закон України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра" від 5 липня 2011 року N 3573-VI.

2. Визнати такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 22 вересня 2011 року N 3794-VI "Про направлення на доопрацювання Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність із Кодексом України про надра" (Постанова N 3794-VI).

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
13 березня 2012 року
N 4497-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали