ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.01.2012 р. N 124

Київ

Про виділення коштів резервного фонду міського бюджету для ліквідації аварійної ситуації на підвідному Лівобережному каналізаційному колекторі Д = 3000 мм в районі насосної станції I-го підйому Бортницької станції аерації у Дарницькому районі

Відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року N 415 "Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету" та з метою виділення коштів резервного фонду міського бюджету для ліквідації аварійної ситуації на підвідному Лівобережному каналізаційному колекторі Д = 3000 мм в районі насосної станції I-го підйому Бортницької станції аерації у Дарницькому районі, що сталася 17.01.2012, враховуючи протокольне доручення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.01.2012 N 1:

1. Визначити Публічне акціонерне товариство "Акціонерна компанія "Київводоканал" (далі - ПАТ "АК "Київводоканал") замовником виконання робіт з ліквідації аварійної ситуації, що склалася на підвідному Лівобережному каналізаційному колекторі Д = 3000 мм в районі насосної станції I-го підйому Бортницької станції аерації у Дарницькому районі.

2. ПАТ "АК "Київводоканал":

2.1. забезпечити виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації та ліквідації аварійної ситуації на підвідному Лівобережному каналізаційному колекторі Д = 3000 мм в районі насосної станції I-го підйому Бортницької станції аерації у Дарницькому районі та безперебійне прийняття каналізаційних стоків;

2.2. визначити проектну та підрядну організації для проведення робіт передбачених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

3. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з ПАТ "АК "Київводоканал" провести перевірку причин аварійної ситуації та, в разі виявлення винних, вжити заходів щодо відшкодування витрат бюджету на ліквідацію наслідків аварійної ситуації.

4. Головному фінансовому управлінню виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виділити Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) кошти резервного фонду міського бюджету в сумі 16950 тис. грн. для фінансування робіт з ліквідації аварії та забезпечення безперебійного прийняття каналізаційних стоків.

5. Згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України передати кошти у сумі 16950 тис. грн. із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду бюджету м. Києва.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали