ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

20.12.2011 р.

N 2а-14782/11/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого - судді Катющенка В. П., при секретарі судового засідання - Тимошенко К. А., розглянувши в попередньому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Пологівський комбінат хлібопродуктів" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання незаконним та скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року N 324 (за участю: від позивача - Балабаров С. Ю., від відповідача - Марченко В. М.), встановив:

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 9 листопада 2011 року відкрито провадження в адміністративній справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Пологівський комбінат хлібопродуктів" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання незаконним та скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року N 324 та призначено попереднє судове засідання на 5 грудня 2011 року.

В попередньому судовому засіданні 5 грудня 2011 року позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Пологівський комбінат хлібопродуктів" залишено без руху, встановивши строк для усунення недоліків до 20 грудня 2011 року.

20 грудня 2011 року в попередньому судовому засіданні представником позивача подано клопотання про відкликання позовної заяви на підставі п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України.

Представник відповідача проти задоволення поданого клопотання не заперечувала.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Згідно пункту 1 частини першої статті 121 Кодексу адміністративного судочинства України за наслідками підготовчого провадження суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.

З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для залишення позовної заяви без розгляду.

Враховуючи наведене та керуючись ст. ст. 121, 155, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив:

Залишити позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Пологівський комбінат хлібопродуктів" до Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку про визнання незаконним та скасування рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26 травня 2006 року N 324 - без розгляду.

Ухвала набирає законної сили відповідно до частини 1 статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки, встановлені ст. ст. 185 - 187 КАС України.

 

Суддя

В. П. Катющенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали