ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.08.2011 р. N 276

Про відкриття полювання на пернату дичину в 2011 році

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 серпня 2011 року N 759-р "Питання відкриття полювання на пернату дичину у 2011 році" (Розпорядження N 759-р) та у зв'язку зі зниженням пожежної небезпеки на території області:

1. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства, користувачам мисливських угідь, райдержадміністраціям відкрити полювання на пернату дичину на території області з 13 серпня 2011 року.

2. Державній екологічній інспекції в області у межах своїх повноважень забезпечити дієвий контроль за дотриманням правил природоохоронного законодавства.

3. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства спільно з управлінням МВС України в Чернігівській області створити рейдові групи по охороні державного мисливського фонду на території області.

4. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства, головному управлінню МНС України в області у разі виникнення високого рівня пожежної небезпеки вжити заходів щодо закриття полювання на території області.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження в. о. голови облдержадміністрації від 3 серпня 2011 року N 264 "Про додаткові заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та сільськогосподарських угіддях".

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали