ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.08.2011 р. N 330

Про відкриття полювання на пернату дичину в області

Відповідно до статей 2, 6, 16, 25, 31 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 4 Закону України "Про пожежну безпеку", статей 8, 19 Закону України "Про мисливське господарство та полювання", статті 14 Закону України "Про тваринний світ":

1. Рекомендувати:

1.1. Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в області (С. Якубишена) вжити заходів щодо відкриття полювання в області на пернату дичину у строки, встановлені чинним законодавством.

1.2. Користувачам мисливських угідь:

1.2.1. Здійснювати заходи щодо запобігання виникненню та поширенню пожеж у мисливських угіддях з метою охорони тварин, збереження середовища їх перебування та недопущення погіршення екологічного стану мисливських угідь.

1.2.2. Здійснити відкриття полювання на пернату дичину за погодженням з державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в області.

2. Обласному управлінню лісового та мисливського господарства (Б. Колісник), державній екологічній інспекції в області (А. Гетьманчук) у межах повноважень установити контроль за виконанням пункту 1 цього розпорядження користувачами мисливських угідь області.

3. Управлінню Держтехногенбезпеки в області (М. Кревський) установити контроль за додержанням вимог актів законодавства з питань пожежної безпеки користувачами мисливських угідь.

4. Головному управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (А. Мельник) оприлюднити це розпорядження у засобах масової інформації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження першого заступника голови облдержадміністрації від 5 серпня 2011 року N 320 "Про тимчасову заборону відкриття полювання на пернату дичину в області".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. Карпюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали