ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 січня 2012 року N 29

Про відкриття рахунків та внесення змін до аналітичних параметрів рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів

З метою відкриття рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, внесення змін до їх аналітичних параметрів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI), наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 "Про затвердження бюджетної класифікації" (зі змінами), наказу Державної казначейської служби України від 19.01.2012 N 21 "Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету" (Наказ N 21) наказую:

1. Директору Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації Шевчуку В. М., начальнику Відділу обслуговування операційного дня Бубликову С. В. здійснити організаційні заходи щодо доведення до Головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі програмного забезпечення:

- по відкриттю та внесенню змін до аналітичних параметрів рахунків в автоматизованому режимі;

- по перенесенню залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, та здійсненню коригувань у зв'язку із зміною нормативів розподілу платежів.

2. Начальнику Управління бухгалтерського обліку операцій державного бюджету Шамрай Г. М., директору Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації Шевчуку В. М., начальнику Відділу обслуговування операційного дня Бубликову С. В., начальникам Головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

- забезпечити відкриття та доведення реквізитів рахунків (у частині платежів, які мобілізуються на відповідній території) органам державної податкової служби, митної служби, органам МВС відповідно до порядків взаємодії, місцевим фінансовим органам, установам банків та іншим органам, що контролюють справляння надходжень бюджетів, за зверненням для подальшого повідомлення платникам податків;

- 04.02.2012 відкрити операційний день та забезпечити перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, здійснити коригування у зв'язку із зміною нормативів розподілу платежів;

- після перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки та здійснення коригувань у зв'язку із зміною нормативів розподілу платежів, сформувати щоденні звіти про виконання державного бюджету за доходами та іншими надходженнями і про виконання місцевих бюджетів за доходами (в розрізі 705 бюджетів) за 04.02.2012, перевірити їх та до 9 години 06.02.2012 передати до Державної казначейської служби України. Звіт про виконання місцевих бюджетів за доходами (в розрізі 12 тисяч бюджетів) за 04.02.2012 передати до 11 години 06.02.2012.

3. Начальнику Управління методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності Сушко Н. І. підготувати та довести Головним управлінням Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, самостійним структурним підрозділам Державної казначейської служби України бухгалтерські проведення для перенесення залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, здійснення коригувань у зв'язку із зміною нормативів розподілу платежів.

4. Визначити датою початку здійснення операцій по виконанню державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (Закон N 4282-VI) - 06.02.2012.

5. Начальнику Управління методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності Сушко Н. І. довести цей наказ до відома керівників самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України та начальників Головних управлінь Державної казначейської служби України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

С. І. Харченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали