НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 2873

Про відміну рішень Національної ради щодо ведення представниками телерадіоінформаційних характеристик регіонів

У зв'язку із затвердженням нової форми ведення та оприлюднення електронної бази даних Державного реєстру телерадіоорганізацій України, з метою уникнення часткового дублювання інформації, яка міститься у Держреєстрі та телерадіоінформаційних характеристиках регіонів, а також з огляду на те, що форма ведення "паспортів регіонів" втратила свою актуальність, Національна рада вирішила:

1. Відмінити рішення Національної ради від 25.05.2005 N 266 "Про затвердження телерадіоінформаційних характеристик регіонів України" та від 30.06.2005 N 431 "Про умови та особливості складання телерадіоінформаційних характеристик регіонів".

2. Управлінню координації роботи представників та секретаріатів представників довести до відома представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі ухвалене рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали