КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2017 року N 910/3917

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Думі Євгену Володимировичу на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва для ведення садівництва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Думі Євгену Володимировичу на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що заявлена у клопотанні ініціатива не відповідає містобудівній документації за функціональним призначенням, а саме: земельна ділянка належить до території перспективної садибної забудови (лист Департаменту містобудування та архітектури від 16.11.2016 N 10924/0/12-4/27-16), керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Думі Євгену Володимировичу на вул. Радосинській у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,12 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для ведення садівництва (К-29081).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали