КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 104/6320

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЛІНДЕН ДЕВЕЛОПМЕНТ" на набережній Русанівській, 3 у Дніпровському районі м. Києва для реконструкції нежитлового будинку під громадський центр з подальшими експлуатацією та обслуговуванням

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ЛІНДЕН ДЕВЕЛОПМЕНТ" (ідентифікаційний код 36405168) щодо відведення земельної ділянки на набережній Русанівській, 3 у Дніпроовському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з Законом України від 17.03.2011 N 3159-VI "Про мораторій на зміну цільового призначення окремих земельних ділянок рекреаційного призначення в містах та інших населених пунктах" (Закон N 3159-VI) введено мораторій на п'ять років на зміну цільового призначення земельних ділянок зелених зон і зелених насаджень, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ЛІНДЕН ДЕВЕЛОПМЕНТ" на набережній Русанівській, 3 у Дніпроовському районі м. Києва орієнтовною площею 0,248 га в оренду на 15 років для реконструкції нежитлового будинку під громадський центр з подальшими експлуатацією та обслуговуванням.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали