КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 22 вересня 2011 року N 103/6319

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Солум" на вул. Червоногвардійській, 34 у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд адміністративно-виробничого комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Солум" (ідентифікаційний код 36867614) щодо відведення земельної ділянки на вул. Червоногвардійській, 34 у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що немає нотаріально засвідченої згоди землекористувача на вилучення частини земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Солум" на вул. Червоногвардійській, 34 у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 3,143 га в оренду на 49 років для експлуатації та обслуговування будівель та споруд адміністративно-виробничого комплексу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали