КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 907/7143

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Доновон груп" на перетині вул. Канальної та вул. Сортувальної в Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації станції технічного обслуговування автомобілів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Доновон груп" (ідентифікаційний код 33693412) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Канальної та вул. Сортувальної в Дарницькому районі м. Києва та додані документи, у зв'язку з відсутністю на земельній ділянці об'єктів нерухомого майна, що перебувають у власності юридичної особи, відповідно до статей 124, 134 Земельного кодексу України, згідно з якими передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів (аукціонів), керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Доновон груп" на перетині вул. Канальної та вул. Сортувальної в Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га в оренду на 15 років для будівництва та експлуатації станції технічного обслуговування автомобілів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали