КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 911/7147

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Київський дослідно-експериментальний механічний завод" на вул. Фрунзе, 40 у Подільському районі м. Києва для обслуговування та реконструкції з надбудовою та прибудовою існуючих будівель і споруд, будівництва офісних приміщень, приміщень торговельного призначення та паркінгу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою відкритому акціонерному товариству "Київський дослідно-експериментальний механічний завод" (ідентифікаційний код 19130857) щодо відведення земельної ділянки на вул. Фрунзе, 40 у Подільському районі м Києва та додані документи, у зв'язку з відсутністю всіх документів, що підтверджують перехід права на майно (2/100 майнового комплексу належить ТОВ "Дарина") та керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "Київський дослідно-експериментальний механічний завод" на вул. Фрунзе, 40 у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 1,441 га в оренду на 1 рік для обслуговування та реконструкції з надбудовою та прибудовою існуючих будівель і споруд, будівництва офісних приміщень торговельного призначення та паркінгу.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали