КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 918/7154

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Київський ремонтно-механічний завод" на території о. Гідропарк у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації водноспортивної бази "Салют"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою державному підприємству "Київський ремонтно-механічний завод" (ідентифікаційний код 14302667) щодо відведення земельної ділянки на території о. Гідропарк у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно зі статтею 59 Земельного кодексу України землі водного фонду можуть надаватися у постійне користування лише державним водногосподарським організаціям, та керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству "Київський ремонтно-механічний завод" на території о. Гідропарк у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,25 га в постійне користування для експлуатації водноспортивної бази "Салют".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали