КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 N 922/7158

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української греко-католицької церкви парафії Святого Миколи Чудотворця на Аскольдовій могилі у Печерському районі м. Києва на Парковій дорозі, 1 у Печерському районі м. Києва для будівництва та обслуговування центру милосердя Св. Миколая

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою релігійній громаді Української греко-католицької церкви парафії Святого Миколи Чудотворця на Аскольдовій могилі у Печерському районі м. Києва (ідентифікаційний код 20051904) щодо відведення земельної ділянки на Парковій дорозі, 1 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 06.09.2011 N 9997/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української греко-католицької церкви парафії Святого Миколи Чудотворця на Аскольдовій могилі у Печерському районі м. Києва на Парковій дорозі, 1 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для будівництва та обслуговування центру милосердя Св. Миколая.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали