КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 919/7155

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" на вул. Хрещатик, 23 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування сезонного майданчика біля закладу громадського харчування кафе "Київське"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" (ідентифікаційний код 14366905) щодо відведення земельних ділянок на вул. Хрещатик, 23 у Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що немає документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно на земельній ділянці, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю "Київське" на вул. Хрещатик, 23 у Печерському районі м. Києва орієнтовними площами 0,01 га, 0,01 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування сезонного майданчика біля закладу громадського харчування кафе "Київське".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали