КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 902/7138

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному комплексу "Експоцентр України" на просп. Академіка Глушкова в Голосіївському районі м. Києва для облаштування паркування автотранспорту експонентів та відвідувачів Експоцентру України

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Національному комплексу "Експоцентр України" (ідентифікаційний код 21710384) щодо відведення земельної ділянки на просп. Академіка Глушкова в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку м. Києва до 2020 року, зокрема зазначена земельна ділянка знаходиться на території громадських будівель і споруд, крім того, існує перспектива розвитку метрополітену (висновок Головного управління містобудування та архітектури від 11.10.2011 N 11403/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національному комплексу "Експоцентр України" на просп. Академіка Глушкова в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 2,69 га в постійне користування для облаштування паркування автотранспорту експонентів та відвідувачів Експоценту України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали