КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 грудня 2011 року N 1062/7298

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Преподобного Миколи Святоші, Печерського Чудотворця у Дніпровському районі м. Києва на вул. Магнітогорській, 5 у Деснянському районі м. Києва для будівництва та обслуговування культової споруди

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Преподобного Миколи Святоші, Печерського Чудотворця у Дніпровському районі м. Києва (ідентифікаційний код 36862642) щодо відведення земельної ділянки на вул. Магнітогорській, 5 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з висновком Головного управління містобудування та архітектури від 25.10.2011 N 12140/0/18/27-11 наміри забудови не відповідають Генеральному плану розвитку міста Києва до 2020 року, оскільки земельна ділянка знаходиться на промисловій території, та те, що Київською міською радою не затверджено Схему розміщення культових споруд у м. Києві, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії на честь Преподобного Миколи Святоші, Печерського Чудотворця у Дніпровському районі м. Києва на вул. Магнітогорській, 5 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для будівництва та обслуговування культової споруди.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали